Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w polityce prywatności.

X

Sposób pracy

Wieloletnie doświadczenie terapeutyczne i analiza przypadków, w których dotychczasowe metody nie przynosiły efektu lub efekt był niewielki, skłoniły mnie do poszerzenia spojrzenia na kwestie związane z nauką, koncentracją, stresem, negatywnymi emocjami itp.

 

Obecnie testujemy metodami biorezonansowymi obciążenia organizmu, w zależności od wieku i potrzeb, w wersji skróconej lub poszerzonej. Więcej informacji na www. novimed.pl

To pozwala z przybliżeniu określić czy istnieje potrzeba uzupełnienia niedoborów, usunięcia patogenów, zmiany diety itp regulacji w organizmie, oraz czy ten wynik ma jakiś związek z sygnalizowanym problemem, który jest celem wizyty.

 

W  przypadku dzieci testujemy aspekty neurorozwojowe wynikające z zakłóceń w przebiegu rozwoju ruchowego, mogące mieć wpływ na sygnalizowany problem.

 

Ustalamy podczas wywiadu inne czynniki mogące zakłócać prawidłowe funkcjonowanie sfery emocjonalno-fizycznej.

 

Po przeanalizowaniu wszystkich informacji podejmujemy działania terapeutyczne, rozpisane na kolejne kroki postępowania.

 

W razie potrzeby doradzamy, dodatkowo lub zamiennie do naszych działań, konsultację u lekarza specjalisty, psychologa, dodatkowe testy np. metodą Warnkego i inne dla potwierdzenia lub wykluczenia otrzymanych wyników i przypuszczeń.